Sort by
  • Do Revenge

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Bhool Bhulaiyaa 2

  • Men

  • Senior Year

    ★★

  • X

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Till Death

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Infinite

  • Loki

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • New York City Ballet

  • Voyagers

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Death to 2020

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Mank

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit