Sort by

Sasha has logged 29 entries for films during June 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Doctor Zhivago

Doctor Zhivago

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Chernobyl: The Lost Tapes

Chernobyl: The Lost Tapes

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Men

Men

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Unhuman

Unhuman

2022
×
★★½
Edit this entry  
25
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Dead Zone

The Dead Zone

1983
×
★★★
Edit this entry  
25
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
New Rose Hotel

New Rose Hotel

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Crow

The Crow

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Death Drop Gorgeous

Death Drop Gorgeous

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Village

The Village

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Rock

The Rock

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Prom Night

Prom Night

1980
×
★★½
Edit this entry  
14
The Flesh and the Fiends

The Flesh and the Fiends

1960
×
★★½
Edit this entry  
13
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Beach

The Beach

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fire Island

Fire Island

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Popcorn

Popcorn

1991
×
★★½
Edit this entry  
11
Stop Making Sense

Stop Making Sense

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Intruder

Intruder

1989
×
★★★
Edit this entry  
10
Tammy and the T-Rex

Tammy and the T-Rex

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Feels Good Man

Feels Good Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Anamnesis

Anamnesis

2022
×
Read the review Edit this entry  
04
The Pentaverate

The Pentaverate

2022
×
Read the review Edit this entry  
03
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Morning of the Earth

Morning of the Earth

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bo Burnham: The Inside Outtakes

Bo Burnham: The Inside Outtakes

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pistol

Pistol

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry