Sort by
  • Don't Worry Darling

  • Blonde

    ★★★½

  • Prey

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Sky Is Everywhere

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • Encounter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Happiest Season

  • Love and Monsters

    ★★★★½