Sort by

sasha has logged 16 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Inside

Inside

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

2021
×
Edit this entry  
24
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Witch

The Witch

2015
×
Read the review Edit this entry  
17
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
★★½
Edit this entry  
12
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

2022
×
Read the review Edit this entry  
07
X2

X2

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
X-Men

X-Men

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry