Sort by
  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Deck of Cards

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • How to score 10 runs in the first inning and lose

  • Playdate

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Section 1

    ★★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Hustle

  • Big Time

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • A Short Story

    ★★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Daft Punk:

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • You’ve Never Been Completely Honest

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

  • There's Someone Inside Your House

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

  • Dune

  • C'mon C'mon

  • The Card Counter