Sort by
  • Madame Web

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Beautiful Wedding

    ★★★½

  • Argylle

    ★★½

  • Bob Marley: One Love

    ★★

  • Suncoast

    ★★★

  • ted

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★

  • Lift

  • Night Swim

    ★★

  • Good Grief

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★★

  • The Boys in the Boat

    ★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Family Switch

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Naughty Nine

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Migration

    ★★★½

  • The Conference

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • Foe

    ★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Great Escaper

    ★★★

  • The Creator

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★

  • Slotherhouse

    ★★★

  • Killer Book Club

    ★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★★½

  • Retribution

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • Puppy Love

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • The Dive

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★½

  • Greatest Days

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • About My Father