Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Cursed

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The Tomorrow War

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • No Sudden Move

  • In the Heights

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Nomadland

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Scoob!

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • The Night House

    ★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Bad Hair

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Cats

  • Black Christmas

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★