Sort by

Connor has logged 14 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Lone Ranger

The Lone Ranger

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Atlantis: The Lost Empire

Atlantis: The Lost Empire

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Treasure Planet

Treasure Planet

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Lion King

The Lion King

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Lion King

The Lion King

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

2019
×
Read the review Edit this entry  
14
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Annabelle

Annabelle

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★
Read the review Edit this entry