• Cold Wind Blowing

    ★½

  • Warhunt

    ★★

  • Entropy

  • The Curse of La Patasola

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Amityville Uprising

    ½

  • The Jack in the Box: Awakening

    ★★

  • Last Train to Christmas

    ★★

  • Mother/Android

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Amityville in the Hood

    ½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The Bitch Who Stole Christmas

    ★★

  • Nash Bridges

    ★★★

  • Megaboa

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Love in Kilnerry

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Father Christmas Is Back

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★½

  • Apex

    ½

  • Encanto

    ★★★½

  • Escape from Death Block 13

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Planet Dune

    ½

  • Horror Noire

    ★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Eternals

    ★★

  • Night Teeth

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Injustice

    ★½

  • Survive the Game

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • The Addams Family 2

  • Diana: The Musical

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • V/H/S/94

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

  • Silent Night

    ★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • Royal Jelly

    ★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

  • The Starling

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Zone 414

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • Cinderella

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

  • Megalodon Rising

    ½