Sort by
  • Miller's Girl

    ★★

  • Dave Chappelle: The Dreamer

  • Anyone But You

    ★★½

  • Thriller 40

    ★★★½

  • Ricky Gervais: Armageddon

  • Silent Night

    ★★½

  • The Fall of Minneapolis

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Old Dads

    ★★★½

  • The Puppetman

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Memory

    ★★★★

  • Finestkind

    ★★★

  • Reptile

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Mission

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Telemarketers

    ★★★½

  • Untold: Johnny Football

    ★★★

  • The Passenger

    ★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★★★

  • The Golden Boy

    ★★★

  • Fear the Night

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★★

  • Red Rooms

    ★★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • I.S.S.

    ★★

  • The Flash

    ★★½

  • The Crowded Room

    ★★★

  • Arnold

    ★★★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★

  • A Small Light

    ★★★

  • White House Plumbers

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★½

  • Chimp Empire

  • Nefarious

    ★★½