Sort by
  • Disenchanted

    ½

  • The Watcher

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Devil in Ohio

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • I Came By

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Luck

    ★★½

  • They/Them

  • House of Darkness

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Girl in the Picture

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Our Father

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • As They Made Us

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Girl from Plainville

    ★★★

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ½

  • Kimi

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★½

  • The Tinder Swindler

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • The Princess

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★