Sort by
  • The Creator

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Unknown: The Lost Pyramid

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Depp V Heard

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • You People

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Trevor Noah: I Wish You Would

  • Strange World

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • A Trip to Infinity

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Hell Dogs

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Drifting Home

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Medieval

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★★

  • Buba

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Roundup

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★½

  • Return to Space

    ★★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Black Crab

    ★★★

  • Robin Bank

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Kotaro Lives Alone

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Heart Shot

    ★★½

  • Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★