Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Visitor

    ½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Sick

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★½

  • Nope

    ★★★

  • Abandoned

    ★½

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Nanny

    ★★★

  • Dual

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • The 355

    ★★½

  • Mother/Android

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Wildhood

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • See for Me

    ★★

  • Seance

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Army of One

    ★★