• Toy Story of Terror!

    ★★★★

  • While You Were Sleeping

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Casino Royale

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Ringu

    ★★★★½

  • Only Yesterday

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • Castle in the Sky

    ★★★★★

  • Nausicaä of the Valley of the Wind

    ★★★★★

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★★

  • La luna

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • The Cat Returns

    ★★★★½

  • Ponyo

    ★★★★★

  • The Secret World of Arrietty

    ★★★★½

  • When Marnie Was There

    ★★★★½