Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Senior Year

Senior Year

2022
×
Read the review Edit this entry  
14
Firestarter

Firestarter

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Moon Knight

Moon Knight

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Joe List: This Year's Material

Joe List: This Year's Material

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Survivor

The Survivor

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Simpsons: When Billie Met Lisa

The Simpsons: When Billie Met Lisa

2022
×
Read the review Edit this entry  
24
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
Read the review Edit this entry  
15
X

X

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bull

Bull

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Loser

Loser

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Bubble

The Bubble

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Jerrod Carmichael: Rothaniel

Jerrod Carmichael: Rothaniel

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gold

Gold

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Windfall

Windfall

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Deep Water

Deep Water

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
As Good as It Gets

As Good as It Gets

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
A Day to Die

A Day to Die

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Batman

Batman

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
After Yang

After Yang

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
F9

F9

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Scream

Scream

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Protégé

The Protégé

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
True Grit

True Grit

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ted K

Ted K

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
Read the review Edit this entry  
14
Ali Wong: Don Wong

Ali Wong: Don Wong

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Marry Me

Marry Me

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
I Want You Back

I Want You Back

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Salesmen

Salesmen

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Kimi

Kimi

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Last Looks

Last Looks

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry