• Holy Shit That Was Scary 3: The Cloud

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Judas and the Black Messiah

  • Misha and the Wolves

  • Pleasure

  • Prisoners of the Ghostland

  • The Blazing World

  • Mayday

  • Coming Home in the Dark

  • We're All Going to the World's Fair

  • Wild Indian

  • R#J

  • Eight for Silver

  • Superior

  • Passing

  • On the Count of Three

  • Playing With Sharks

  • In the Earth

  • Knocking

  • Strawberry Mansion

  • The Pink Cloud

  • Cryptozoo

  • Censor

  • CODA

  • Wrong Turn

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • The Ripper

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Threshold

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Antikk

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

  • A Nightmare Wakes

    ★★

  • The Strings

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Violation

  • The World to Come

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • Come True

  • They're Outside

  • The Block Island Sound

    ★★★★

  • Bleed with Me

  • Slaxx

    ★★★½

  • Lucky

    ★★★½

  • PVT Chat

    ★★★★

  • Kriya

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★½

  • Host

    ★★★★½

  • Peninsula

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • We Are The Missing

    ★★★½

  • Monster SeaFood Wars

  • Thorns

  • Jazzberry

  • Low

  • Skull: The Mask

    ★★½

  • Disco Graveyard

  • Separation

    ★★★★

  • The Pandemic Anthology

    ★★★½

  • The Wanting Mare

    ★★★★½

  • Dreamkatcher

    ★★

  • Sputnik

    ★★★★

  • Boys from County Hell

    ★★★★

  • The Hill and the Hole

    ★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • Honeydew

    ★★★½