Sort by
  • Pain Hustlers

    ★★★★

  • Hell of a Summer

    ★★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Finestkind

    ★★½

  • North Star

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★

  • KSI: In Real Life

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Brother

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★★

  • Blonde

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • Breaking

    ★★★★

  • When You Finish Saving The World

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Most Magical Story on Earth: 50 Years of Walt Disney World

    ★★★★★

  • Scarborough

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★½