• The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • The Witches

    ★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Antebellum

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★★

  • Money Plane

    ★★

  • Hamilton

    ★★★½

  • I'll Be Gone in the Dark

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Skywalker Legacy

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Onward

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★½

  • McMillion$

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Cuties

    ½

  • Dolittle

    ★★★

  • Cats

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Never Surrender: A Galaxy Quest Documentary

    ★★★½

  • Christmas at Graceland: Home for the Holidays

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Killer Sofa

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Watchmen

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • Blood Vessel

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • The Addams Family

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Cleanin' Up the Town: Remembering Ghostbusters

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

  • VFW

    ★★★½

  • The Beach House

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★½

  • In Search of the Last Action Heroes

    ★★★½