Seán has logged 13 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★½
Edit this entry  
30
Queen of Earth

Queen of Earth

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wiener-Dog

Wiener-Dog

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Little Women

Little Women

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Cats

Cats

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Myra Breckinridge

Myra Breckinridge

1970
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
True History of the Kelly Gang

True History of the Kelly Gang

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fruitvale Station

Fruitvale Station

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Edit this entry