Sort by
  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

  • Fast X

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • The Mother

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

  • Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

  • BEEF

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Clock

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • What The Hell Happened To Blood, Sweat, And Tears?

  • Reggie

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Wild Life

    ★★½

  • Flamin' Hot

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Love to Love You, Donna Summer

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Inside

    ★★½

  • Reality

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Consecration

    ★★½

  • Sharper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Fist of the Condor

  • Sisu

    ★★★

  • Stephen Curry: Underrated

  • A Little Prayer

  • Victim/Suspect

    ★★½

  • Passages

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

  • Food and Country

  • King Coal

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Nam June Paik: Moon Is The Oldest TV

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Scrapper

  • All Dirt Roads Taste of Salt

  • Drift

  • Shortcomings

  • Past Lives

  • Eileen

  • Beyond Utopia

  • Kokomo City