Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • A Whole Lifetime with Jamie Demetriou

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Nate Bargatze: Hello World

    ★★★★★

  • Alan Partridge - Stratagem

    ★★★

  • Cash Cow

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • Paul T. Goldman

    ★★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Sean Patton: Number One

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Watcher

  • 5-25-77

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • The Munsters

    ½

  • Hocus Pocus 2

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • Bullet Train

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★

  • Pistol

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Angelyne

    ★★★½

  • Senior Year

  • The Pentaverate