• 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★½

  • Kate

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • If I Can’t Have Love, I Want Power

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Tig Notaro: Drawn

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • TINA

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Wish Dragon

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½