Sort by

selashiloni has logged 22 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Beast

Beast

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
After Everything

After Everything

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Get Him to the Greek

Get Him to the Greek

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Meg

The Meg

2018
×
Read the review Edit this entry  
24
Us

Us

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Valley Uprising

Valley Uprising

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Dawn Wall

The Dawn Wall

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ace Ventura: When Nature Calls

Ace Ventura: When Nature Calls

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ace Ventura: Pet Detective

Ace Ventura: Pet Detective

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★
Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Papillon

Papillon

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry