Sort by

Sergio Robles has logged 24 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Cats

Cats

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Gremlins 2: The New Batch

Gremlins 2: The New Batch

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Night School

Night School

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Music Man

The Music Man

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Cats

Cats

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Barbarella

Barbarella

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Cats

Cats

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Star

The Star

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Frozen

Frozen

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Good Liar

The Good Liar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Christmas Prince: The Royal Baby

A Christmas Prince: The Royal Baby

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Covenant

The Covenant

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Spirit of Cheshire

The Spirit of Cheshire

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
A Christmas Melody

A Christmas Melody

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Spirit of Christmas

The Spirit of Christmas

2015
×
Read the review Edit this entry  
07
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bud Abbott and Lou Costello Meet Frankenstein

Bud Abbott and Lou Costello Meet Frankenstein

1948
×
★★½
Read the review Edit this entry