Sort by
  • Wonka

    ★★½

  • Napoleon

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Trolls Band Together

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Untold: Johnny Football

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Wham!

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Bama Rush

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★

  • Run Rabbit Run

  • Missing

    ★★½

  • You People

    ★★

  • Paul T. Goldman

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½