Sort by
  • The Swan

  • The Creator

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Future Lights

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Circus Maximus

  • Unfamiliar Familiarity

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Renfield

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Flamin' Hot

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Highway

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ½

  • The Phenomenon

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Matriarch

    ★½

  • Halloween Ends

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★