Sort by

🇵🇱 Steve G has logged 74 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
In My Father's Den

In My Father's Den

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Bad Genius

Bad Genius

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Last Train

The Last Train

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Bon Cop Bad Cop

Bon Cop Bad Cop

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Eaten by Lions

Eaten by Lions

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Three

Three

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Accused

Accused

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Burning

Burning

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Paradox

Paradox

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eyecatch Junction

Eyecatch Junction

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Backyard

Backyard

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Insomnia

Insomnia

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Boss: Anatomy of a Crime

The Boss: Anatomy of a Crime

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dogman

Dogman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Ham: Caught in a Ham

Spider-Ham: Caught in a Ham

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Maria Full of Grace

Maria Full of Grace

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Metro Manila

Metro Manila

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Piercing

Piercing

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Blood Ties

Blood Ties

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Law Abiding Citizen

Law Abiding Citizen

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Empire State

Empire State

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Night of the Generals

The Night of the Generals

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Galloping Major

The Galloping Major

1951
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Cooties

Cooties

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
McCabe & Mrs. Miller

McCabe & Mrs. Miller

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Behind Enemy Lines

Behind Enemy Lines

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
My Brother's Keeper

My Brother's Keeper

1948
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Acts of Vengeance

Acts of Vengeance

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Grandma's Boy

Grandma's Boy

2006
×
Read the review Edit this entry  
19
The Anniversary

The Anniversary

1968
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Resurrection of Zachary Wheeler

The Resurrection of Zachary Wheeler

1971
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Wet Hot American Summer

Wet Hot American Summer

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Super Troopers

Super Troopers

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Everybody Knows

Everybody Knows

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Solis

Solis

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Loft

Loft

2008
×
Read the review Edit this entry  
14
7 Boxes

7 Boxes

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Kindergarten Teacher

The Kindergarten Teacher

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Border

Border

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Benny's Video

Benny's Video

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Winslow Boy

The Winslow Boy

1948
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Bitter Victory

Bitter Victory

1957
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Longest Yard

The Longest Yard

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry