Sort by
  • The Munsters

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Sundown

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Sink

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Vortex

    ★★★★★

  • France

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Flag Day

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Annette

  • Robert Downey: Moment to Moment

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Save Ralph

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Hong Sangsoo - Winner of the Silver Bear for Best Screenplay

    ★★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Rock Bottom Riser

    ★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★★

  • Khaite FW21

    ★★

  • Willy's Wonderland

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Eer

    ★★

  • Ambiancé

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Tripping with Nils Frahm

    ★★★★

  • Mank

    ★★