• Crisis

  • Wonder Woman 1984

  • Soul

    ★★★★

  • Nomadland

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

  • Boys State

    ★★★★★

  • Little Women

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★★

  • Wine Country

    ★★½

  • Chernobyl

  • At the Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal

    ★★★★

  • After Maria

    ★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • We Are Columbine

    ★★★½

  • One Nation Under Stress

    ★★★½

  • Amy Schumer: Growing

    ★★★½

  • Five Feet Apart

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Booksmart

  • The Case Against Adnan Syed

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★½

  • Running with Beto

    ★★★½

  • Oprah Winfrey Presents: After Neverland

    ★★★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★★★

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

    ★★★

  • Lorena

    ★★★★

  • Paddleton

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

  • Knock Down the House

    ★★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Amanda Seales: I Be Knowin'

    ★★★★★

  • I Am Mother

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★½

  • Fyre

    ★★★½

  • Fyre Fraud

    ★★★★★

  • Brexit: The Uncivil War

    ★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Welcome to Marwen

    ★★★

  • Pete Holmes: Dirty Clean

    ★★★★★

  • The Innocent Man

    ★★★★★

  • Vice

    ★★★★

  • Panic: The Untold Story of the 2008 Financial Crisis

    ★★★★★

  • Loud Krazy Love

    ★★★

  • Dumplin'

  • Second Act

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★★

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★½

  • Escape at Dannemora

  • Jonestown: Terror in the Jungle

    ★★★★

  • Mary Queen of Scots

  • Bird Box

    ★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★★

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

  • Nobody's Fool

  • After Porn Ends 3

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 25th Anniversary Halloween Bash

  • The Oath

    ★★★½

  • Gosnell: The Trial of America's Biggest Serial Killer

    ★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★

  • The Mayo Clinic: Faith, Hope and Science

  • Hold the Dark

  • Swiped: Hooking Up in the Digital Age

    ★★★★★