Sort by
  • Boys State

    ★★★★★

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Assassination Nation

    ★★

  • Rosewater

    ★★★

  • Flesh and Bone

    ★★★

  • Blue Jay

    ★★★

  • Listen Up Philip

    ★★½

  • The Oath

    ★★★½

  • Wilson

    ★★★

  • To Dust

    ★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★

  • The Architect

    ★½

  • Ocean's Eight

    ★★★