• Aapki Gungun

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • RAGE

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Letters To My Sister

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Save Ralph

  • Orphan of autonomy

    ★★★★★

  • Antihumanism

    ★★★★★

  • Together Together

    ★★★★½

  • Coolie No. 1

    ½

  • AK vs AK

    ★★★★

  • Ludo

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • 自由

    ★★★★★

  • MURDA

    ★★★★★

  • DHONG

    ★★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Scam 1992 - The Harshad Mehta Story

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • In My Room

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Raat Akeli Hai

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

  • Homemade

    ★★★½

  • Bulbbul

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • Choked: Paisa Bolta Hai

    ★★★★

  • Not Alone in Here

    ★★★★

  • Azaadi

    ★★★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Normal People

    ★★★★

  • Yours Sincerely, Kanan Gill

    ★★★★½

  • Still Here 還在

    ★★★

  • Pankh

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Long Goodbye

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Love Aaj Kal

    ★★★★★

  • Infiltration

    ★★★★★

  • Graceful Agitation

    ★★★★★

  • The End Of Death

    ★★★★★

  • Scenes from My Life

  • The Father

    ★★★★