Sort by
  • Life of Belle

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • EXmas

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • Freddy's Fridays

    ★★★

  • The Puppetman

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★★

  • Don't Look Away

    ★★½

  • King of Killers

    ★★½

  • Slotherhouse

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Quicksand

    ★★★

  • Elevator Game

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • 13 Sherwood Avenue

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Up Country

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Tell Me a Creepy Story

    ★★★

  • The Black Demon

    ★★★

  • The Tank

    ★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★★

  • Blue Hour: The Disappearance of Nick Brandreth

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Malum

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • From Black

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Sound of Silence

    ★★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Consecration

    ★★★½

  • The Fearway

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • Snow Falls

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★

  • Lullaby

    ★½

  • The Apology

    ★★★

  • Play Dead

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Leave

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • Romantic Killer

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Terror Train

    ★★

  • Influencer

    ★★★