• Norm Macdonald: Nothing Special

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

  • Am I Ok?

    ★★½

  • God's Country

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★½

  • Hatching

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Descendant

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★½

  • Breaking

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★

  • Cycles

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Antlers

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Benediction

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Kate

    ★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • Mad God

    ★★½

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Cursed

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Worlds

  • Vortex

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • The North Water

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

  • Blue Bayou

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★½