• Us

    ★★★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ½

  • Annihilation

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • Blair Witch

    ½

  • Friend Request

  • As Above, So Below

    ★★★★

  • Grave Encounters

    ★★★½

  • Lake Mungo

    ★★★★

  • The Descent

    ★★★★½

  • Ghostwatch

    ★★★★★