Sort by
  • Arthur the King

    ★★★

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Role Play

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★★

  • The Family Plan

    ★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

  • Wish

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Leave the World Behind

  • Trolls Band Together

    ★★

  • Freelance

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Foe

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • The Creator

    ★★

  • Sly

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★★½

  • The Kill Room

    ★★

  • After Everything

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Seven Veils

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • One Life

    ★★★★★

  • Memory

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • In the Land of Saints and Sinners

    ★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • The Promised Land

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★

  • The Good Mother

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • The Retirement Plan

  • Retribution

    ★★½

  • Strays

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Mob Land

    ★★½

  • Til Death Do Us Part

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Fear the Night

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Sympathy for the Devil

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Hidden Strike

    ★★½