Sort by
  • Kandahar

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • V/H/S/99

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The inspection

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

    ½

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Of an Age

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½