Sort by
  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Navalny

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Landscapers

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Controlling Britney Spears

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Forgiven

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The Windshield Wiper

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Bestia

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Affairs of the Art

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • BoxBallet

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • White Lie

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★