• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Making of: The French Dispatch

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Hawkeye

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

  • Zack Tabudlo: Episode

    ½

  • Injustice

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Catwoman: The Feline Femme Fatale

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • An Unauthorized Detailed Account of Gotham 1919 - 1939

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Batman: Death in the Family

    ★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Joker: Put on a Happy Face

    ★★★★

  • Scoob!

    ★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • The Lighthouse: A Dark & Stormy Tale

    ★★★★

  • Star Wars Collection

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Knight Immortal

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Batman: Hush

    ½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½