Sort by
  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

  • Hunger

  • Murder Mystery 2

  • Daisy Jones & the Six

  • Babylon

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • All Quiet on the Western Front

  • My Policeman

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Swimmers

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

  • After Ever Happy

    ½

  • Fall

    ½

  • Purple Hearts

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Stars at Noon

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Conversations with Friends

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • Morbius

    ½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

  • The Batman

  • Pam & Tommy

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Living

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Sing 2

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★★

  • Britney vs. Spears

  • Farha

    ½

  • Spencer

  • After We Fell

  • The Kissing Booth 3

  • Space Jam: A New Legacy

  • Legend of Destruction

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

  • Girl in the Basement

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Malcolm & Marie

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Enola Holmes

  • After We Collided

  • The Kissing Booth 2

  • All the Bright Places

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Miss Americana

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Cats

  • Little Women

    ★★★