• Knives Out

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Awful Truth

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Exorcist

    ★★★★★

  • Rustic Oracle

    ★★★★

  • The Incredible 25th Year of Mitzi Bearclaw

    ★★★

  • Veronica

    ★★★★

  • 1922

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • The Grizzlies

    ★★★★

  • Little Evil

    ★★½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Our People Will Be Healed

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Disappearance at Clifton Hill

    ★★★