• Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Green Book

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Touched

    ★★

  • Terrifier

    ★★

  • Taken

    ★★

  • How It Ends

    ★★

  • The Forest

    ★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Omni: An Act against Gravity

    ★★

  • The Little Hours

    ★★

  • Tulipani: Love, Honour and a Bicycle

    ★★

  • Split

    ★★

  • Bleed

    ★★

  • Keep in Touch

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★