• Restless River

    ★★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Our People Will Be Healed

    ★★★½

  • Jordan River Anderson, The Messenger

    ★★★½

  • Austral Fever

    ★★★½

  • Flood

    ★★★½

  • Sweetness in the Belly

    ★★★½

  • And the Birds Rained Down

    ★★★½

  • Castle in the Ground

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • You Are Here: A Come From Away Story

    ★★★½

  • Maïna

    ★★★½

  • Knock Down the House

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Inside Hana's Suitcase

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½