• Little Women

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • A Hidden Life

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★½

  • Locals Only

    ★★★★½

  • Now is the Time

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shoplifters

    ★★★★½

  • Samsara

    ★★★★½

  • Baraka

    ★★★★½