• Tenet

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • A Charlie Brown Christmas

    ★★★★

  • Home Alone

    ★★★★

  • National Treasure

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Awful Truth

    ★★★★

  • Rustic Oracle

    ★★★★

  • Veronica

    ★★★★

  • The Grizzlies

    ★★★★

  • Why Slugs Have No Legs

    ★★★★

  • Delphine

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Giant Little Ones

    ★★★★

  • Dear White People

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★