Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Shaft

    ★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Rim of the World

    ★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Aladdin

  • Wine Country

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • The Girl with the Instagram

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Someone Great

    ★★½

  • After

    ½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

  • Then Came You

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★½

  • Next Gen

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • I Want to Eat Your Pancreas

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ½

  • The Favourite

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

  • Christopher Robin

    ★★★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Mission: Impossible – Fallout

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Flavors of Youth

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Tag

  • Burning

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Life of the Party

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★