Sort by

shane has logged 19 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Fun Size

Fun Size

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★½
Edit this entry  
31
The Roommate

The Roommate

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wounds

Wounds

2019
×
★½
Edit this entry  
27
Katherine Ryan: In Trouble

Katherine Ryan: In Trouble

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Final Girl

Final Girl

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Chelsea Peretti: One of the Greats

Chelsea Peretti: One of the Greats

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Tall Girl

Tall Girl

2019
×
½
Read prior review Edit this entry  
19
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
08
The Box

The Box

2009
×
★★★½
Edit this entry  
04
Simon Amstell: Set Free

Simon Amstell: Set Free

2019
×
★★★
Edit this entry  
02
Nikki Glaser: Bangin'

Nikki Glaser: Bangin'

2019
×
★★★½
Edit this entry