Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • X

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • F9

    ★★

  • North Hollywood

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Life in a Year

  • On the Rocks

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Mogul Mowgli

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★