Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Soulmate

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Unlocked

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • When Time Got Louder

    ★★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★★★★

  • You Can Live Forever

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Toma

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★