Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Saw X

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Getting Stoned With Matty Healy

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • The 1975: Live at Lollapalooza Brazil

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Real Madrid: Until the End

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Harry & Meghan

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Suzume

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Emily

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

  • The Son

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★