Sort by
  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★★★

  • Love Again

  • John Mulaney: Baby J

  • BEEF

  • Air

    ★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★½

  • Your Place or Mine

  • Creed III

    ★★

  • 80 for Brady

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • Babylon

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Sanctuary

    ★★½

  • Glass Onion

    ★½

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Alone Together

  • Vengeance

    ★★★

  • Close

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Conversations with Friends

  • Our Father

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Girl from Plainville

  • Hill Hikers

    ★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • I Love My Dad

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • And Just Like That… The Documentary

  • Pam & Tommy

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Louis C.K.: Sorry

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film